Kes me oleme

Kes me oleme ja mis me teeme

Meie tegevusala

Ehitame hauapiirdeid, puhastame hauakive, vahetame liiva, tasandame pinnast, koristame, vajadusel parandame või lammutame.  Meie eesmärk on pakkuda paindlikku, kiiret ja kvaliteetset teenust matmispaikade korrashoiul. 

Meie meeskond on väike, aga kogenud ja professionaalne ning annab endast parima ilusa ja hoolitsetud hauaplatsi rajamiseks. Kui otsid paindlikku ja usaldusväärset teenusepakkujat hauaplatsi hooldamiseks või renoveerimiseks, oled jõudnud õigesse kohta. Madisepäev OÜ on juba valmis!

Hauahooldus, lammutamine, ehitamine

Meie teeme tööd, et Sina saaks hoida kallist mälestust

Tee oma lähedase viimasest puhkepaigast väärikas koht, mis austab elatud elu. Et saaksid keskenduda oma lähedase mälestamisele, lase meil hoolitseda raske ja musta töö eest. Meil on selleks vajalikud oskused, tööriistad ja kogemused. 

Töötame surnuaedadel üle Eesti

Meie tööpiirkond on Saaremaalt Ida-Viruni ja Harjumaalt Võrumaani. Ja tagasi.

Kogemused, usaldusväärsus ja kiirus

Soovime, et meie kliendid tunneksid end rahulikult, teades, et nende armastatud inimeste matmispaik korrastatakse professionaalselt ja vastutustundlikult.

Meie professionaalne meeskond võtab alati aega, et enne töödega  alustamist tutvuda konkreetse kalmistu eeskirjadega. Selline ettevalmistus tagab, et meie töö vastab kõikidele nõuetele ja on meile ja meie klientidele kindlustunnet pakkuv.

Hoiame oma hinnad mõistlikud ja järjekorrad lühikesed.

Meie tööd ja tegemised sotsiaalmeedias